Четверг, 25.04.2024, 01:20
форумец
Главная страница | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Христианский форум » Общий раздел » Общение » Как ты встретился с Богом? (как это было? откуда узнал что Бог тебя любит?)
Как ты встретился с Богом?
YakoobinДата: Вторник, 26.06.2007, 08:26 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Здесь пишем свои свидетельства о том как мы встретились с Богом, поверили в Бога, как изменились после этого наши жизни.

P.S.:моё свидетельство здесь---->>>http://andrey-yakubin.moy.su/blog/2007-03-28-9


читайте библию

Сообщение отредактировал Yakoobin - Вторник, 26.06.2007, 08:27
 
AlvinkAДата: Понедельник, 14.01.2008, 02:39 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 2
Статус: Offline
З дитинства я відвідувала служіння , на які мене приводили батьки ..воно все відкладалось з ранього дитинства , -віра в Господа , про Його любов до нас. але в 15 років для мене настав такий важкий і переломний момент в мому житті , -коли я захотіла жити так як я хочу
є ходити туди, куди я захочу, а не туди куди мене ведуть батьки.Я відішла від церкви шукала себе в світі , шукала себе в усьому але не в Бозі .і кожного дня коли я приходила додому після шумних вечірок і дурних балачок , я відчувала таку самотність і душевну пустоту(хоча навколо безліч людей готових бути поруч) ,що важко пояснити , а який страх мала пред смертю(( навіть слухати про неї боялась. а коли звалювались проблеми якісь , то життя взагалі не було миле , хотілось десь пропасти взагалі.....Це тупе життя без Господа привело мене до духовної посухи .... моя душа жадала духовної поживи . І тоді як я це зрозуміла я пришла перший раз на служіння ,я плакала від радості як мале дитя,я відчула н служінні присутність Бога , я відчула духовну свободу Духа Святого ....я була найщасливіша в житті ,коли відкрила своє сердце і впустила туди Свого Небесного Батька.... відразу захотілось Славити Його кудись пропав стра перед смертю .Господь заповнив пустоту сердечка мого , наповнив Його благодатю ,приємним спокоем.а зараз залишаеться рости трудитись приносити плоди ....і допомагати свідкуючи іншим людям про життя краще , яке вони можуть набути з Господом.........


Самое прекрасное на земле нельзя увидеть
......Только почуствовать СЕРДЦЕМ.........
 
Христианский форум » Общий раздел » Общение » Как ты встретился с Богом? (как это было? откуда узнал что Бог тебя любит?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006
Используются технологии uCoz